Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Drzwi przesuwne tarasowe i balkonowe

Drzwi przesuwne tarasowe i balkonowe

Taras czy balkon to miejsce, które  w zależności od potrzeb może służyć do pracy, rodzinnych spotkań, zabawy z dziećmi albo wypoczynku. Dlatego powinien być maksymalnie funkcjonalny, tak samo jak prowadzące na niego drzwi. Obecnie największą popularnością jak i funkcjonalnością cieszą się drzwi tarasowe przesuwne.

Drzwi tarasowe przesuwne to doskonałe połączenie wnętrza i otoczenia

Drzwi przesuwne zarówno tarasowe jak i balkonowe to nowoczesne i ciekawe rozwiązanie konstrukcyjne, umożliwiające osiągnięcie bardzo dużych przeszkleń, które cieszą się z roku na rok coraz większą popularnością. Duże przeszklenia doskonale podkreślają nowoczesny charakter i nadają wyjątkowy wygląd. Dlatego drzwi tarasowe przesuwne są bardzo często wybierane ze względu na estetykę. Spore drzwi tarasowe czy balkonowe po otwarciu pozwalają uzyskać efekt połączenia tarasu lub balkonu z pomieszczeniem. Ponadto progi drzwi przesuwnych są niskie lub ukryte w podłodze, co znacznie ułatwia wychodzenie na taras i ogranicza liczbę ewentualnych potknięć.

 

Drzwi balkonowe przesuwne – komfort obsługi

Drzwi balkonowe przesuwne to praktyczne rozwiązanie w zakresie drzwi, które cechują doskonałe właściwości techniczne oraz komfort obsługi. Skrzydła drzwi płynnie suną po specjalnych prowadnicach, więc do ich otwierania czy zamykania nie potrzeba używać dużej siły. Drzwi przesuwają się równolegle względem ściany, zatem po otwarciu nie zajmują dodatkowego miejsca. Dzięki temu, że drzwi przesuwne nie wymagają dodatkowej przestrzeni na otwieranie, zaoszczędzone miejsce można w odpowiedni sposób wykorzystać. Ponadto w przypadku drzwi balkonowych często bywa tak, że aby pozostały otwarte, trzeba je dodatkowo zablokować, w przypadku drzwi przesuwnych, nie ma takiego problemu.

Powierzchnia szklana drzwi przesuwnych jest bardzo modna i wspaniale otwiera przestrzeń. Duże szyby wpuszczają do środka więcej światła, przez co pomieszczenia wyglądają na większe i stają się bardziej przestronne. Drzwi tarasowe i balkonowe mogą sprawić, że zwyczajne wnętrza będą przestronne i eleganckie. Drzwi od sufitu do podłogi zacierają granicę między wnętrzem a tarasem czy balkonem. Pozwolą cieszyć się pięknym widokiem znajdującym się za oknem. Ponadto nie należy zapominać, że zakup drzwi to inwestycja na lata.

 

Jako firma, której przedmiotem działalności jest produkcja i montaż okien i drzwi jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i wymaganiom Klientów. Nasza firma opierając się o wieloletnie doświadczenia, kompetentną kadrę techniczną i inżynierską, doskonale wyczuwa potrzeby Klienta. Wychodząc naprzeciw trendom, oferujemy kilka rodzajów drzwi tarasowych, których specjalna konstrukcja pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń, a oferta w zakresie wykończenia powierzchni obejmuje szeroką paletę kolorów i oklein, co sprawia, że wewnętrznym i zewnętrznym powierzchniom ram można nadać różne odcienie. Dobierając kolor profilu i okuć, można idealnie dopasować drzwi do wyglądu wnętrza, elewacji lub nadać im oryginalny styl, a wieńczeniem indywidualnej koncepcji jest dobór odpowiednich klamek.

 

Serdeczne zapraszamy do kontaktu i nawiązania współpracy.

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]