Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okna na wymiar

 

Okna na wymiar

Okna nie tylko wpuszczają światło do wnętrza naszego domu, biura czy mieszkania, ale także chronią przed zimnem. Zarówno okna jak i drzwi wejściowe są podstawowym elementem architektonicznym w domach i w mieszkaniach, zdecydowanie podkreślają architekturę i charakter budynku. W aranżacji swoich czterech ścian wybierz okna, które pasują do Twojego stylu, spełnią oczekiwania funkcjonalne oraz odpowiednie funkcje ochronne.

 

Mark Bud - okna szyte na miarę

Nasze okna na wymiar łączą walory designerskie z funkcją użytkową. Okna na wymiar powinny nadać wnętrzu odpowiedniego charakteru, być dopasowane do elewacji budynku,  powinny również dostarczać odpowiednią ilość naturalnego światła do mieszkania lub domu. Nie są to jednak ich jedyne funkcje. Okna powinny być nie tylko estetyczne, ale również zapewniać optymalny poziom izolacji termicznej i zabezpieczać nasze wnętrze przed przenikaniem zimnego i gorącego powietrza z zewnątrz oraz zapewniać optymalny poziom izolacji akustycznej, chroniąc przed hałasem. Ma to duże znaczenie na osiedlach mieszkalnych, natomiast jeszcze większe, gdy nasze okna znajdują się od strony ruchliwej ulicy. Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak niska temperatura, wiatr i deszcz, a także ochrona przed hałasami z zewnątrz, to ważny czynnik, na który warto zwrócić uwagę decydując się na okna. Ponadto odpowiednio dobrane okna powinny również stanowić zabezpieczenie przed włamaniami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy produkty najwyższej jakości. Wszystkie produkowane i sprzedawane przez nas wyroby, posiadają wymagane certyfikaty i atesty. Dzięki temu masz pewność, że zamówione produkty są bezpieczne.

Stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały zapewniające stuprocentowe zadowolenie Klientów, a wieloletnie doświadczenie w branży okiennej sprawi, że produkty z naszej oferty ozdobią każde wnętrze. Oferta produktów zawiera bogate wzornictwo oraz różnorodność kolorystyczną, co sprawia, że walory estetyczne łączą się z funkcjonalnością tworząc niebanalne rozwiązania.

Z wybranych okien będziemy zadowoleni wówczas, gdy będą one spełniały nasze oczekiwania funkcjonalne oraz ochronne. Nasze okna na wymiar to okna wysokiej jakości - szczelne, ciche oraz wytrzymałe. Zadzwoń i umów się na bezpłatny pomiar. Służymy również pomocą udzielając fachowego doradztwa. Nasi kompetentni doradcy handlowi pomogą Ci w dokonaniu świadomego wyboru i podjęciu słusznej decyzji.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]