MARK-BUD

Sprawdzone systemy: stolarka PVC

Dobór i montaż Twojej stolarki otworowej, dzięki bogatej ofercie handlowej i usługowej firmy MARK-BUD oraz fachowemu doradztwu i kompleksowej obsłudze inwestycji, nie mogą być już łatwiejsze!

W poniższych Działach zapoznasz się z popularnymi i najczęściej stosowanymi systemami stolarki okiennej, drzwiowej i konstrukcjami służącymi do zabudowy Twojego budynku. Systemy zostały wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie, w kontekście możliwości zastosowania i racjonalnego stosunku ceny do jakości.

Tworzywo sztuczne PVC jest najczęściej stosowanym materiałem budowlanym na okna. Ze swoim stosunkiem dobrej ceny do walorów użytkowych i bardzo dobrymi wartościami izolacyjności cieplnej…
W odpowiedzi na Twoje potrzeby, obok tradycyjnych systemów rozwierno-uchylnych, oferujemy Ci również systemy okien i drzwi przesuwnych. Dają one zupełnie nowe możliwości projektantom w kształtowaniu przestrzeni mieszkalnej…
Ciepły montaż okien, nazywany także montażem warstwowym, to metoda pozwalająca znacznie udoskonalić parametry izolacyjne miejsca styku okna z murem poprzez dodatkowe zabezpieczenie warstwy izolacji cieplnej.
Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych.
Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dopasowując wymiar oraz funkcjonalność stolarki okiennej do wymogów technicznych nieruchomości i oczekiwań inwestora.
Klientów zainteresowanych montażem lub wymianą okien zachęcamy do kontaktu.
Osadzenie trzech szyb w profilu okiennym przekłada się na właściwości termoizolacyjne i akustyczne okna