MARK-BUD

Dodatki do okien

Parapety, to niezbędne elementy każdego okna.
W ofercie Parapety PCV i konglomerat oraz inne dodatki do okien, dzięki którym zwiększysz funkcjonalność oraz estetykę wykończenia otworu okiennego i drzwiowego.

Dodatki do okien to szeroka gama rozwiązań, dzięki którym możemy w prosty sposób wpłynąć na funkcjonalność naszych okien oraz estetykę otworu okiennego. Obok parapetów w szerokiej gamie kolorystycznej naszym Klientom oferujemy szeroki wybór klamek, okuć okiennych oraz innych akcesoriów. Ich różnorodność sprawia, że okna MARK-BUD jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów. W naszym asortymencie nie brakuje również rozwiązań dedykowanych dla obiektów wyposażonych w wentylację grawitacyjną.

Szczelne okna znacząco utrudniają wymianę powietrza w pomieszczeniach, dlatego w obiektach z wentylacją grawitacyjną nierzadko konieczne okazuje się zastosowanie nawiewników. Nawiewniki to urządzenia, które umożliwia doprowadzenie powietrza do pomieszczeń, w których zastosowana jest wentylacja grawitacyjna, mechaniczna wywiewna lub hybrydowa. Nawet przy szczelnie zamkniętych oknach nawiewniki pozwalają doprowadzać świeże powietrze w sposób ciągły…

    Formularz kontaktowy

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


    Premium Partner Schüco!

    Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
    partner