Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okucia okienne

  • okucia okienne
    okucia okienne

Okucia okienne

W naszych Oknach stosujemy okucie AktivPilot CONCEPT firmy Winkhaus – czołowego producenta w Europie...

Okucia AktivPilot CONCEPT firmy Winkaus to rozwiązania odpowiadające na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W zależności od preferencji inwestora w oknach MAKR-BUD stosujemy okucia standardowe, specjalne okucia bezpieczne dla dzieci oraz okucia ukryte. Dodatkowo marka Winkhaous oferuje okucia okienne antywłamaniowe, które doskonale odpowiadają na potrzeby nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego.

Dlaczego warto wybrać okucia okienne AktivPilot?

Marka Winkhaus oferuje unikalne na polskim rynku rozwiązania, dzięki którym okucia okienne są jeszcze bardziej funkcjonalne i trwałe. Elementy okuć montuje się łatwo i szybko. Można je zastosować zarówno w przypadku nowej stolarki okiennej, jak i okien już użytkowanych. Okucia pozwalają na znaczne poszerzenie zakresu funkcjonalności stolarki okiennej. Wybierając z szerokiego wachlarza dostępnych elementów dodatkowych możemy wzbogacić swój system okienny o funkcję otwierania typu mikrouchył, hamulec w klamce czy blokadę rozwarcia. Jednocześnie kształt wszystkich zawiasów i zaczepów jest tak opracowany, żeby nie utrudniać czyszczenia i pielęgnacji okien.

Antywłamaniowe okucia okienne dla jeszcze większego bezpieczeństwa

Marka Winkhaus oferuje nam antywłamaniowe okucia okienne dostępne w dwóch klasach odporności, dzięki czemu możemy jeszcze lepiej doprać poziom ochrony do potencjalnych zagrożeń. Dodatkowym elementem zwiększającym komfort użytkowania okien wyposażonych w okucia antywłamaniowe są klamki z kluczami oraz klamki z przyciskami, które uniemożliwiają osobie niepowołanej otwarcie okna lub drzwi.

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]