Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Konstrukcje aluminiowe

  • konstrukcje aluminiowe warszawa
    konstrukcje aluminiowe warszawa

Konstrukcje aluminiowe na bazie profili Ponzio

Projektujemy i tworzymy konstrukcje aluminiowe na bazie niezwykle trwałych i estetycznych profili Ponzio. Profile aluminiowe Ponzio znajdują zastosowanie w konstrukcjach lekkich ścian osłonowych i okienno-drzwiowych, ciesząc się popularnością wśród inwestorów poszukujących rozwiązań dla nowoczesnej architektury mieszkalnej i komercyjnej.

Wykonując nasze konstrukcje aluminiowe realizujemy nawet najbardziej niestandardowe wizje. W zależności od potrzeb i oczekiwań inwestorów w oknach i witrynach aluminiowych stosujemy różne typy wypełnień – szkło, panele aluminiowe, płyty meblowe oraz płyty poliwęglanowe. To pozwala nam oferować rozwiązania dostosowane od indywidualnych potrzeb każdego projektu. Jednocześnie nasze konstrukcje aluminiowe charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami statycznymi, co przekłada się na podwyższoną odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i mechanicznych.

Konstrukcje aluminiowe – Warszawa

Konstrukcje aluminiowe to jedna z naszych specjalności. Nasi specjaliści posiadają wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie w zakresie realizacji zróżnicowanych projektów. Ich wiedza i praktyczne umiejętności pozwolą Ci w przeprowadzeniu obliczeń statycznych oraz doborze materiałów, dzięki czemu uzyskany efekt końcowy będzie w pełni dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, gustu i możliwości finansowych, a także wymogów technicznych obiektu.

Konstrukcje aluminiowe realizujemy na terenie miasta Warszawa, odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. 

Systemy profili ALU Ponzio

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]