Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Konstrukcje aluminiowe

Konstrukcje aluminiowe na profilach Ponzio

Aluminium: Wytrzymałość i estetyka

Firma MARK-BUD tworzy konstrukcje aluminiowe, oparte na profilach Ponzio, które znajdują zastosowane w konstrukcjach lekkich ścian osłonowych i okienno-drzwiowych, kształtujących wizerunek nowoczesnej architektury na podstawie Twoich indywidualnych projektów i wizji.

Konstrukcje aluminiowe w wysokim standardzie użytkowym

Konstrukcje wykonane z aluminium przez nas, zapewnią Ci uzyskanie wysokiego standardu użytkowego i estetycznego, a dzięki bardzo dobrym właściwościom statycznym podniosą odporność na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych i mechanicznych.

W oknach i witrynach aluminiowych możesz zastosować różnego rodzaju wypełnienia, takie jak: szkło, panele aluminiowe, płyty meblowe, płyty poliwęglanowe, dostosowując się do indywidualnych wymagań projektantów, czy inwestorów.

Profesjonalna obsługa

Specjaliści MARK-BUD z działu technicznego i handlowego, posiadający wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie, zorganizują dla Ciebie szkolenia technologiczne, pomogą Ci w przeprowadzeniu obliczeń statycznych, doborze materiałów i doradzą optymalne rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb, gustu i możliwości finansowych.

Systemy profili ALU Ponzio

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]