MARK-BUD

Okna na wymiar

Zabytkowe kamienice, nowoczesne domy jednorodzinne, nietuzinkowe obiekty komercyjne – w przestrzeni miejskiej i podmiejskiej dziesiątki nieruchomości wymagają zastosowania niestandardowych rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Wysokie jakości okna na wymiar to systemy, które projektujemy i wykonujemy z myślą o tego typu nieruchomościach. Dysponujemy szerokimi możliwościami w dziedzinie doboru kolorystyki i metod dekoracji profili okiennych, dzięki czemu nasze okna na zamówienie doskonale komponują się z każdym typem elewacji, tak nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Okna na zamówienie

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby inwestorów marka MARK-BUD oferuje szeroki wybór okien na zamówienie. Okna na wymiar produkujemy w systemie jednokomorowym z dwiema szybami oraz systemie dwukomorowym z trzema szybami, co pozwala nam jeszcze lepiej zaspakajać wymagania nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, zarówno pod względem izolacji cieplnej, jak i akustycznej.

Okna na wymiar oferujemy w szerokiej palecie kolorystycznej z możliwością wyboru klamek ze standardowej oferty oraz palety designerskiej. Dodatkowo do naszych okien na wymiar oferujemy wysokiej jakości okucia okienne, także antywłamaniowe, dzięki którym zapewniamy funkcjonalność i bezpieczeństwo każdej przestrzeni.

Okna na wymiar – Warszawa i okolice

Nasze okna na wymiar oferujemy wraz z montażem na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, zaspakajając zapotrzebowanie rynku na wysokie jakości produkty dostosowane do parametrów technicznych poszczególnych obiektów. Nasze okna na wymiar powstają na bazie wysokie jakości profili, dzięki czemu spełniają wszystkie normy w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej, jednocześnie oferując wysoką estetykę wykonania oraz łatwość w pielęgnacji i konserwacji.

Okna na zamówienie marki MARK-BUD zachowują wysokie walory estetyczne nawet do 30 lat użytkowania, co sprawia, że są inwestycją naprawdę długoterminową. Za ich wyborem przemawiają także względy ekonomiczne – nasze okna na wymiar pozwalają znacząco ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem i klimatyzowaniem przestrzeni, co przekłada się na możliwość zapewnienia wysokiego komfortu termicznego przestrzeni użytkowych i mieszkalnych.

    Formularz kontaktowy

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


    Premium Partner Schüco!

    Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
    partner