Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okna na wymiar

  • okna na wymiar

Okna na wymiar

Zabytkowe kamienice, nowoczesne domy jednorodzinne, nietuzinkowe obiekty komercyjne – w przestrzeni miejskiej i podmiejskiej dziesiątki nieruchomości wymagają zastosowania niestandardowych rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Wysokie jakości okna na wymiar to systemy, które projektujemy i wykonujemy z myślą o tego typu nieruchomościach. Dysponujemy szerokimi możliwościami w dziedzinie doboru kolorystyki i metod dekoracji profili okiennych, dzięki czemu nasze okna na zamówienie doskonale komponują się z każdym typem elewacji, tak nowoczesnej, jak i tradycyjnej.

Okna na zamówienie

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby inwestorów marka MARK-BUD oferuje szeroki wybór okien na zamówienie. Okna na wymiar produkujemy w systemie jednokomorowym z dwiema szybami oraz systemie dwukomorowym z trzema szybami, co pozwala nam jeszcze lepiej zaspakajać wymagania nieruchomości mieszkalnych i użytkowych, zarówno pod względem izolacji cieplnej, jak i akustycznej.

Okna na wymiar oferujemy w szerokiej palecie kolorystycznej z możliwością wyboru klamek ze standardowej oferty oraz palety designerskiej. Dodatkowo do naszych okien na wymiar oferujemy wysokiej jakości okucia okienne, także antywłamaniowe, dzięki którym zapewniamy funkcjonalność i bezpieczeństwo każdej przestrzeni.

Okna na wymiar – Warszawa i okolice

Nasze okna na wymiar oferujemy wraz z montażem na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi, zaspakajając zapotrzebowanie rynku na wysokie jakości produkty dostosowane do parametrów technicznych poszczególnych obiektów. Nasze okna na wymiar powstają na bazie wysokie jakości profili, dzięki czemu spełniają wszystkie normy w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej, jednocześnie oferując wysoką estetykę wykonania oraz łatwość w pielęgnacji i konserwacji.

Okna na zamówienie marki MARK-BUD zachowują wysokie walory estetyczne nawet do 30 lat użytkowania, co sprawia, że są inwestycją naprawdę długoterminową. Za ich wyborem przemawiają także względy ekonomiczne – nasze okna na wymiar pozwalają znacząco ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem i klimatyzowaniem przestrzeni, co przekłada się na możliwość zapewnienia wysokiego komfortu termicznego przestrzeni użytkowych i mieszkalnych. 

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]