MARK-BUD

Okna PCV Corona CT 70 Rondo

Oferta > Okna PCV

Okna PCV Corona Schüco CT 70 Rondo zostały wykonane w technologii pięciokomorowej i wyposażone w uszczelki przylgowne, dzięki temu stolarka okienna CT 70 odznacza się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi i akustycznymi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu. Wąski profil pozwala projektować i wykonywać oryginalne skrzydła okienne w trzech wariantach.
Okna PCV Corona Schüco CT 70 Rondo doskonale komponują się zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym.

Okna PCV dla najbardziej wymagających – Corona Schüco CT 70 Rondo

Profile okienne Schüco CT 70 Rondo powstały z myślą o holenderskim rynku. Ze względu na swoje doskonałe parametry użytkowe oraz możliwość kolorystyczne okna Corona Schüco CT 70 Rondo cieszą się popularnością wśród inwestorów w całej Europie. Włączenie do systemu Rondo koncepcji kolorystycznej Corona pozwala na realizację praktycznie każdego projektu. Inwestorzy mogą wybierać spośród ponad 20 oklein jedno- i dwustronnych, dzięki czemu gotowe okna korespondują z elewacją w każdym kolorze. Okna PCV Corona Schüco CT 70 Rondo możemy zamówić w wybranym kolorze z palety uniwersalnej oraz w kolorystyce i wzornictwie odpowiadającym wybranemu gatunkowi drewna.

Okna PCV Corona CT 70 Rondo na jeden rzut oka:

 • Podstawowa głębokość profilu: 70mm
 • Wąska widoczna część ramy. W standardowych kombinacjach profili ościeżnica/skrzydło 120mm
 • Łatwo wpadające w oko kontury o delikatnie podkreślonym kształcie i załamaniach na widocznych powierzchniach profilu
 • Wykorzystanie różnego typu listew przyszybowych o atrakcyjnym wzornictwie umożliwia dopasowanie okna do gustu lub stylu wnętrza. Możliwe są różne warianty, od okien nowoczesnych, po zachowujące wcześniejszy styl architektoniczny
 • Optymalny stosunek właściwości ciepłochronnych i sztywności
 • Nowoczesne jasno-szare uszczelki EPDM w białych profilach, czarne uszczelki EPDM w profilach okleinowanych
 • W zależności od kombinacji profili oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartość Uw na poziomie do 1,3 W/(m2K) ze standardową szybą zespoloną o wartości Ug=1,1 W/(m2K)
 • W zależności od wyboru profilu oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartości tłumienia dźwięku do klasy 5 (SSK – klasyfikacja tłumienia dźwięku)

  Formularz kontaktowy

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


  Premium Partner Schüco!

  Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
  partner