Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okna PCV Holenderskie Schuco Living Variant

  • schuco ct 70 accent
    schuco ct 70 accent

Schuco Living Variant: profile holenderskie

Schuco Living Variant: idealne połączenie tradycyjnej formy i najbardziej zaawansowanych technologii.

Okna Schüco Living Variant zostały zaprojektowane z myślą o rynku holenderskim, czemu zawdzięczają swoją oryginalną stylistykę nawiązującą do okien drewnianych. Obok eleganckiej prezencji system wyróżnia się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, przy jednoczesnym zachowani małych szerokości czołowych. Innowacyjne geometrie uszczelek z szerokim powierzchniami przylegania gwarantują doskonałą szczelność, co przekłada się zarówno na właściwości termoizolacyjne, jak i akustyczne oferowanych profili Schüco Living Variant, które urzekają inwestorów swoją ponadczasową i smukłą budową.

Schüco Living Variant – okna dopasowane do każdego typu elewacji

Okna Schüco Living Variant oferują możliwość wprowadzenia akcentów kolorystycznych w profilach, dzięki czemu można je dopasować do elewacji w dowolnej kolorystyce. Biały i kremowy kolor konstrukcji podstawowej w parze z bogatą ofertą folii dekoracyjnych imitujących drewno oraz folii dekoracyjnych w kolorach uniwersalnych pozwala na realizację praktycznie każdego projektu.

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]