MARK-BUD

Ciepły montaż okien i drzwi

Oferta > Usługi

Ciepły montaż okien to usługa polegająca na osadzeniu okien z wykorzystaniem dwóch dodatkowych warstw izolacyjnych – wewnętrznej warstwy paroszczelnej i zewnętrznej warstwy paroprzepuszczalnej. Należy przy tym pamiętać, że rolą zewnętrznej warstwy jest ochrona przed przenikaniem wody do wewnątrz, także podczas obfitych opadów.

Ciepły montaż okien wymaga zaangażowania wykwalifikowanej ekipy, która posiada odpowiednie doświadczenie i wyróżnia się precyzją działania. Najmniejszy błąd podczas ciepłego montażu może zniweczyć efekt, a nawet zaszkodzić konstrukcji. Nieprawidłowe wykonanie ciepłego montażu może skutkować zagrzybieniem i przyspieszoną degradacją muru oraz stolarki okiennej.

Podczas prac montażowych niezwykle ważne jest również odpowiednie przygotowanie powierzchni ościeża. Wykorzystuje się do tego specjalne folie w postaci taśm przylepnych oraz taśm rozprężnych, które charakteryzują się zupełnie innymi wymogami niż tradycyjna pianka montażowa. Można je trwale zamocować wyłącznie do równego i gładkiego podłoża.

Ciepły montaż okien – profesjonalnie i dokładnie

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy usługi ciepłego montażu okien w obiektach nowo wznoszonych i nieruchomościach już użytkowanych. Nasza ekipa montażowa charakteryzuje się bogatym doświadczeniem oraz precyzją działania, co stanowi gwarancję sprawnego i efektywnego przeprowadzenia prac montażowych w każdym obiekcie.

Klientów zainteresowanych zleceniem ciepłego montażu okien zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w ustaleniu dogodnego terminu prac montażowych.

    Formularz kontaktowy

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


    Premium Partner Schüco!

    Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
    partner