Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okna PCV LivIng MD

  • schuco living md
    schuco living md

 

System siedmiokomorowy, o głębokości zabudowy 82mm który pozwala na uzyskanie współczynnika przenikania ciepła dla okna U=0,74W/m2K. Nowością są uszczelki wykonane wg najnowszej technologii z kauczuku EPDM, które wykazują zdolność do „elastycznego powrotu” w granicach 86% po 15 latach użytkowania.

Okna produkowane są z dodatkową środkową uszczelką MD.

Wąskie czołowe szerokości profili gwarantują maksymalny dostęp światła.

Klasyczna forma skrzydła i listwy przyszybowej odpowiadają wymaganiom współczesnej architektury. 

 

Okna marki Schüco - Warszawa

Schüco to czołowy dostawca najwyższej klasy systemów okiennych stosowanych na całym świecie. Okna Schüco już od pierwszych modeli wypuszczonych w latach 50. cechowała wysoka innowacyjność i doskonała jakość. Już w 1970 roku niemiecka marka postawiła na rozwiązania wspierające ochronę środowiska i do dziś wybiera ekologiczne metody. Schüco okna cechują się nie tylko najwyższą jakością wykonania - marka utożsamiana jest także z innowacyjnymi rozwiązaniami, które mają na celu zwiększyć komfort w domach i miejscach pracy.

Produkowane okna PCV Schüco, okna aluminiowe i drzwi łączą w sobie najwyższe parametry izolacyjności i wytrzymałości z wspaniałym designem i bezpieczeństwem użytkowania. Wśród dostarczanych produktów ogromną popularnością cieszy się linia okien Schüco Living MD o doskonałych parametrach akustycznych, wysokiej trwałości i ponadprzeciętnej wytrzymałości. Oferta okien Schüco Warszawa skierowana jest do wszystkich poszukujących najwyższej jakości, luksusowych produktów i innowacyjnych rozwiązań.

Okna Schüco Living MD dla wymagających

Okna Schüco Living MD spełniają oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Wyróżniają się eleganckim designem, trwałością oraz szczelnością, dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz estetyczny wygląd przez nawet 30 lat. Dzięki wysokiej szczelności Okna Schüco Living MD cechują się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi – izolacyjność akustyczna okien wynosi do 47dB, co przekłada się na ciszę i spokój we wnętrzu niezależnie od tego czy mieszkasz przy ruchliwej ulicy, czy w sąsiedztwie palcu zabaw. Również na cichym osiedlu willowym wyciszające okna Schüco Living MD bywają nieocenione, zwłaszcza kiedy sąsiad kosi trawnik lub przeprowadza głośne prace remontowe.

Bezpieczeństwo na lata - okna Schüco Living MD do domu i mieszkania

Okna Schüco Living MD idą w parze z bezkompromisowymi systemami okuć, które można dobrać w zależności od osobistych preferencji w adekwatnie do poziomu bezpieczeństwa, jaki chcemy uzyskać. Okucia stosowane w oknach Schüco Living MD zachowują swoje właściwości przez wiele lat użytkowania, stanowiąc gwarancję ochrony dla każdego typu obiektu.

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]