MARK-BUD

Akcesoria do okien

Firma MARK-BUD specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości akcesoriów do montażu okien i drzwi. Oferowane przez nas akcesoria okienne charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz trwałością, co przekłada się na bezawaryjną pracę stolarki drzwiowej i okiennej przez długi czas, nawet w bardzo wymagających warunkach.

Podstawą szerokiego wachlarza naszego asortymentu są okucia budowlane do okien i drzwi PVC, jak i aluminiowych: klamki okienne i klamki drzwiowe, zawiasy, zamki, samozamykacze. W ofercie posiadamy także takie akcesoria, jak uszczelki do okien i drzwi oraz progi… Nasze akcesoria okienne i drzwiowe umożliwiają efektywny montaż nowej stolarki w obiektach nowo wznoszonych i modernizowanych, jak również naprawę zastanej stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium.

Akcesoria do okien – Warszawa i okolice

Nasze akcesoria do okien oferujemy klientom z terenu miasta Warszawa i okolicznych miejscowości. Współpracujemy w tym zakresie zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. Bogatym asortymentem wysokie jakości akcesoriów okiennych wspieramy firmy deweloperów i podwykonawców specjalizujących się w montażu okien w nowych inwestycjach mieszkaniowych i komercyjnych.

Wszystkich klientów zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnymi akcesoriami do okien i drzwi. Każdy oferowany przez markę MARK-BUD detal został precyzyjnie wyselekcjonowany w oparciu o swoją funkcjonalność, trwałość oraz estetykę, dzięki czemu nasze akcesoria okienne odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

  Formularz kontaktowy

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


  Premium Partner Schüco!

  Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
  partner
  W naszych Oknach stosujemy okucie AktivPilot CONCEPT firmy Winkhaus – czołowego producenta w Europie…
  Najczęściej stosowane są szyby zespolone jedno i dwukomorowe…
  Stanowią ciekawą ozdobę okna, dodając mu elegancji…
  Zlicowane z profilem optymalnie harmonizują z wyglądem okna…
  Łączą w sobie ponadczasowe wzornictwo, technikę dostosowaną do użytkownika oraz wszechstronne funkcje…
  Minimalizuje zjawisko roszenia szyb i zagrzybienia krawędzi styku profilu z szybą…
  Stanowi nowoczesne rozwiązanie technologiczne…
  To „Sprytny” zatrzask, pozwalający na pełne wykorzystanie funkcji balkonu lub tarasu…