MARK-BUD

Szprosy naklejane

Okna to elementy budynku, które mają zapewnić nie tylko odpowiednią wentylację oraz dostęp do światła dziennego, ale także bezpośrednio wpływają na architekturę obiektu. Właściwa dekoracja okien pozwala stworzyć w pomieszczeniu modną aranżację, dlatego często ozdabia się je firanami czy zasłonami. Ciekawym elementem dekoracyjnym mogą być szprosy samoprzylepne z PVC, które w łatwy sposób pozwalają podzielić szybę na kilka części, nawiązując do tradycyjnych okien w dawnym stylu.

Szprosy naklejane na szybę – sposób na stylowy wygląd okien

Nowoczesne okna wyróżniają się prostą konstrukcją i dużymi przeszkleniami, co jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. W przypadku klasycznych wnętrz taka stolarka może gryźć się z pozostałą aranżacją, dlatego rozwiązaniem problemu może okazać się szpros naklejany na szybę z PVC. Imituje on tradycyjne dzielenie szyb, a dzięki wielu wersjom kolorystycznym szprosy naklejane mogą być idealnie dopasowane do wyglądu ościeżnic. Szpros naklejany z PVC może być używany wraz z szybami refleksyjnymi i nie wpływa na ich komfort użytkowy, dodając jednocześnie oknom stylowego wyglądu.

Oferowane przez nas szprosy samoprzylepne z PVC idealnie imitują naturalny podział okiennic, a dodatkowo dostępne są w kilku kolorach. Szpros naklejany z PVC montujemy po obu stronach szyby, aby okna prezentowały się elegancko zarówno od środka, jak i z zewnątrz.

Charakterystyka:

 • Wykonane z PVC
 • Występują w czterech podstawowych szerokościach (27, 34, 45 i 65mm)
 • Dostępne w gamie kolorów zgodnej z kolorystyką okien PCV

  Formularz kontaktowy

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


  Premium Partner Schüco!

  Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
  partner