MARK-BUD

Termoramka okienna

Termoramka okienna nazywana również ciepłą ramką to ramka dystansowa, której zadaniem jest eliminowanie zjawiska mostków termicznych i ograniczenie rozszczelnienia szyb. Dzięki temu termoramka okienna pozwala ograniczyć straty energii nawet o 10%. Ciepłą ramkę mocuje się na etapie produkcji szyb zespolonych między dwoma taflami szyby okiennej. Standardowo termoramka okienna jest wykonana ze złożonego materiału izolacyjnego lub stali nierdzewnej.

Marka MAKRK-BUD od lat z sukcesami stosuje w swojej stolarce okiennej ciepłe ramki. Dzięki temu oferowane przez nas okna i drzwi balkonowe oraz tarasowe charakteryzują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. Ich dodatkową zaletą jest zachowanie szczelności konstrukcji przez wiele lat eksploatacji stolarki.

Klientów zainteresowanych zamówieniem okien wyposażonych w termoramkę zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z charakterystyką wyrobu.

Charakterystyka:

 • Minimalizuje zjawisko roszenia szyb i zagrzybienia krawędzi styku profilu z szybą
 • Zmniejsza straty ciepła przez poprawę współczynnika przenikania ciepła U o ok. 10% w stosunku do tradycyjnych ramek aluminiowych
 • Termoramki wykonane są ze stali lub PCV
 • Salowe, wykonane są ze specjalnie karbowanej stali szlachetnej – posiadają wyjątkową estetykę
 • Z PCV występują w różnych kolorach, co pozwala na wykonanie szyby zespolonej z ramką w kolorze okna
 • 10 lat gwarancji szczelności

  Formularz kontaktowy

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


  Premium Partner Schüco!

  Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
  partner