MARK-BUD

Okna PCV Corona CT 70 Classic

Oferta > Okna PCV

Okna Schüco CT 70 Classic to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających inwestorach. Okna z uszczelką przylgowną wykonano w technologii pięciokomorowej, dzięki czemu stolarka okienna Schüco CT 70 Classic wyróżnia się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo wąskiej zewnętrznej szerokości profilu. Wąska szerokość profilu sprawia, że okna Schüco CT 70 Classic doskonale się prezentują w każdym typie zabudowania – niezależnie od tego czy poszukujemy stolarki drzwiowej do domu, mieszkania czy przestrzeni użytkowej. Skrzydła okienne CT 70 Classic dostępne są w trzech wariantach.

Dopasowane do każdego typu elewacji - Okna PCV Corona Schüco CT 70 Classic w pełnej gamie kolorystycznej

Doskonałe właściwości ciepłochronne oraz właściwości akustyczne profili okiennych Schüco CT 70 idą w parze z szeroką gamą kolorystyczną dostępnej stolarki, co przekłada się na możliwość realizacji dowolnego zamówienia. Włączenie do systemu okien Schüco CT 70 koncepcji kolorystycznej Corona zapewnia wybór spośród ponad 20 oklein – zarówno jednostronnych, jak i dwustronnych – w kolorach uniwersalnych i wzornictwie odzwierciedlającym wybrane gatunki drewna.

Okna PCV Corona CT 70 Classic na jeden rzut oka:

 • Podstawowa głębokość profilu: 70mm
 • Wąska widoczna część ramy. W standardowych kombinacjach profili ościeżnica/skrzydło 120mm
 • Łatwo wpadające w oko kontury o delikatnie podkreślonym kształcie i załamaniach na widocznych powierzchniach profilu
 • Wykorzystanie różnego typu listew przyszybowych o atrakcyjnym wzornictwie umożliwia dopasowanie okna do gustu lub stylu wnętrza. Możliwe są różne warianty, od okien nowoczesnych, po zachowujące wcześniejszy styl architektoniczny
 • Optymalny stosunek właściwości ciepłochronnych i sztywności
 • Nowoczesne jasno-szare uszczelki EPDM w białych profilach, czarne uszczelki EPDM w profilach okleinowanych
 • W zależności od kombinacji profili oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartość Uw na poziomie do 1,3 W/(m2K) ze standardową szybą zespoloną o wartości Ug=1,1 W/(m2K)
 • W zależności od wyboru profilu oraz rodzaju przeszklenia można osiągnąć wartości tłumienia dźwięku do klasy 5 (SSK – klasyfikacja tłumienia dźwięku)

  Formularz kontaktowy

  Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


  Premium Partner Schüco!

  Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
  partner