MARK-BUD

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w nowoczesnych przestrzeniach mieszkalnych i komercyjnych. Przesuwane drzwi balkonowe dwuskrzydłowe dają wygodę korzystania z balkonu lub tarasu, jednocześnie stanowiąc funkcjonalny i estetyczny sposób na doświetlenie przestrzeni wewnątrz budynku. W zależności od indywidualnych preferencji inwestora drzwi balkonowe dwuskrzydłowe mogą być wykonane w technologii drzwi rozwieranych lub przesuwanych, co pozwala nam jeszcze lepiej dostosować stolarkę balkonową/tarasową do potrzeb danej nieruchomości. Funkcjonalność drzwi balkonowych dodatkowo zwiększa możliwość zastosowania różnego rodzaju okuć okiennych, które podnoszą komfort użytkowania przestrzeni, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo.

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe – kolorystyka dopasowana do Twoich indywidualnych preferencji

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe konstruujemy na bazie wysokojakościowych profili okiennych o doskonałych parametrach użytkowych i estetycznych. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełnia szeroka gama kolorystyczna dostępnych systemów dekoracyjnych – od kolorów z palety uniwersalnej, po kolorystykę i wzornictwo odpowiadające wybranym gatunkom drewna. To pozwala nam dopasować drzwi balkonowe i tarasowe do nieruchomości nie tylko pod względem funkcjonalnym, ale przede wszystkim pod względem wizualnym. Dzięki temu nasze drzwi balkonowe dwuskrzydłowe stanowią spójny element budynku, a także jego dekorację.

Czy drzwi balkonowe dwuskrzydłowe mogą zostać wyposażone w okucia antywłamaniowe?

Drzwi balkonowe dwuskrzydłowe otwierające się na taras zlokalizowany w ogrodzie powinny gwarantować bezpieczeństwo i skutecznie zabezpieczać nieruchomość przed niepożądanymi gośćmi z zewnątrz. Nasze drzwi balkonowe już w standardzie oferują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa, który możemy dodatkowo podnieść stosując odpowiednie komponenty i akcesoria zapobiegające niepożądanemu otwarciu drzwi z zewnątrz. To pozwoli Państwu cieszyć się wszystkimi urokami tarasu lub nisko posadowionego balkonu bez obaw o włamanie.

Formularz kontakowy

Skontaktujemy się z Tomą w ciągu 24h

    Premium Partner Schüco!

    Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
    partner