MARK-BUD

Okna narożne

Okna narożne to rozwiązanie, dzięki któremu możemy zrealizować praktycznie każdą wizję architektoniczną w zakresie przeszkleń w nieruchomościach mieszkalnych i komercyjnych. Odpowiednio wykonane okna narożne podkreślają nowoczesny i nowatorski charakter elewacji, jednocześnie zapewniając dostęp większej ilości naturalnego światła do pomieszczenia. Ze względu na swoją estetykę oraz funkcjonalność okna narożne sprawdzają się praktycznie w każdym pomieszczeniu, niezależnie od tego, czy jest to salon, kuchnia czy gabinet.

Rodzaje okien narożnych

Okna narożne oferowane są w szerokiej gamie typów i rodzajów. W zależności do konstrukcji okna możemy wyróżnić okna narożne z łącznikiem i bez łącznika. Rolę łącznik stanowi słupek umieszczony w narożniku budynku. Dodatkowo okna narożne mogą być otwieranie i nieotwierane. Wykonuje się je z pełnej gamy materiałów dedykowanych dla stolarki okiennej, co pozwala inwestorom na wybór spośród okien PVC, drewnianych, a także aluminiowych. W praktyce wybór materiału ma niewielki wpływ na użytkowanie okna, dlatego jest podyktowany przede wszystkim względami estetycznymi i preferencjami inwestora. W oknach aluminiowych istnieje możliwość połączenia narożnie szyb, wtedy nie używa się profilu narożnego.

Okna narożne MARK-BUD

Firma MARK-BUD to znany i ceniony producent okien. Naszym Klientom oferujemy wysokie jakości rozwiązania w oparciu o profile okienne Schüco oraz profile aluminiowe. Wieloletnie doświadczenie poparte dostępem do najnowocześniejszych technologii w dziedzinie produkcji okien pozwala nam oferować okna narożne, które doskonale wpisują się w nowoczesne realizacje, jednocześnie jeszcze lepiej odpowiadając na potrzeby użytkowników pod względem dostępnej funkcjonalności. W zależności do Państwa potrzeb jesteśmy w stanie wykonać okna otwierane i nieotwierane. Naszą ofertę uzupełnia szeroka gama kolorystyczna – profile oferujemy w kolorystyce standardowej oraz z wykończeniem odzwierciedlającym wybrany gatunek drewna.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących dostępnych rozwiązań zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy pełną ofertę okien narożnych, które pod względem funkcjonalności oraz estetyki dostosujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. 

    Formularz kontaktowy

    Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h


    Premium Partner Schüco!

    Firma MARK-BUD jest członkiem prestiżowej grupy producentów Schüco Premium Partner.
    partner