Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okna dźwiękoszczelne

  • okna dźwiękoszczelne

Okna dźwiękoszczelne

Okna dźwiękoszczelne to szeroka i zróżnicowana gama rozwiązań z zakresu stolarki okiennej o specjalnym przeznaczeniu. Ich zastosowanie pozwala zarówno ograniczyć poziom hałasu docierający do pomieszczenia z zewnątrz, jak i hałas wydostający się na zewnątrz. Z tego względu okna dźwiękoszczelne znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach w budownictwie mieszkalnym, komercyjnym i przemysłowym. Profesjonalne okna dźwiękoszczelne idą w parze ze zróżnicowanymi parametrami akustycznymi, co umożliwia dobór stolarki okiennej adekwatnie do naszych potrzeb i oczekiwań.

Okna trzyszybowe – okna dźwiękoszczelne dla domu i mieszkania

W przestrzeniach mieszkalnych doskonale sprawdzają się okna dźwiękoszczelne trzyszybowe. Zastosowanie trzeciej szyby w profilu okiennym pozwala znacząco ograniczyć straty na cieple, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych parametrów akustycznych w pomieszczeniu. Okna na bazie profili dwukomorowych są dedykowane przede wszystkim do przestrzeni mieszkalnych, ale również przestrzeni użytkowych zlokalizowanych w głośnym sąsiedztwie. Dwukomorowe szyby - dźwiękoszczelne znacząco redukują hałas przenikający do pomieszczeń z zewnątrz, jednocześnie gwarantując niską emisję decybeli na zewnątrz. To czyni je doskonałym wyborem w przypadku gęsto zagospodarowanych osiedli mieszkaniowych, a także budownictwa wielorodzinnego.

Okna dźwiękochłonne specjalnego przeznaczenia

Obok standardowej stolarki okiennej o podwyższonych parametrach akustycznych naszym Klientom oferujemy wysokie jakości oka dźwiękoszczelne specjalnego przeznaczenia, dedykowane do obiektów takich, jak szpitale, hotele, restauracje, a także przestrzenie przemysłowe, w przypadku który bardzo ważne jest ograniczenie hałasu emitowanego od otoczenia.

Klientów zainTeresowanych naszą ofertą okien dźwiękoszczelnych zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla danej instalacji. Nasz asortyment obejmuje rozwiązania charakteryzujące się wysoką estetyką oraz funkcjonalnością.

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]