Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Okna trzyszybowe

  • okna trzyszybowe
    okna trzyszybowe

 

Okna trzyszybowe

Marka MARK-BUD od lat oferuje swoim Klientom możliwość wyboru stolarki okiennej z pakietem jedno- lub dwukomorowym. W praktyce pakiety różnią się liczbą szyb osadzonych w profilu okiennym. Standardowe okna to okna jednokomorowe, do produkcji których wykorzystuje się dwie szyby. Okna dwukomorowe to okna 3 szybowe. Osadzenie trzech szyb w profilu okiennym przekłada się na właściwości termoizolacyjne i akustyczne okna, dlatego okna trzyszybowe cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów prywatnych, a także inwestorów realizujących inwestycje mieszkalne i komercyjne w przestrzeniach, w których zapewnienie komfortu akustycznego w pomieszczeniach jest szczególnie istotne ze względu na dobiegający z zewnątrz hałas.

Gdzie warto zamontować okna 3 szybowe?

Okna trzyszybowe to rozwiązania projektowane i wykonywane z myślą o określonych pomieszczeniach. W pomieszczeniach użytkowych, które nie pełną jednocześnie funkcji mieszkalnych okna 3 szybowe mogą się okazać niepotrzebnym wydatkiem, zwłaszcza jeśli możemy skorzystać z oferty okien dwuszybowych o podobnej jakości wykonania. W pomieszczeniach użytkowych, które pełnią funkcję mieszkalne lub ze względu na zlokalizowanie nieruchomości są narażone na hałas z zewnątrz wybór okien trzyszybowych jest w pełni uzasadniony i przekłada się na rzeczywiste podniesienie komfortu użytkowania pomieszczeń. W przypadku budownictwa jedno- i wielorodzinnego okna 3 szybowe warto osadzić w sypialniach, a także w salonie – ich zastosowanie pozwoli nam uzyskać wysoki komfort, przy jednoczesnym generowaniu oszczędności związanych z dogrzewaniem tych pomieszczeń w sezonie zimowym i ich klimatyzowaniem w okresie letnim.

W biurach oraz lokalach usługowych zlokalizowanych w cichych częściach miast okna trzyszybowe mogą się okazać niepotrzebnym wydatkiem. Jeśli jednak obawiamy się, że odgłosy z zewnątrz mogą wpłynąć na komfort pracy w pomieszczeniu, okno 3 szybowe jest rozwiązaniem wartym uwagi. W pomieszczeniach nieogrzewanych lub ogrzewanych do temperatury nieprzekraczającej 16oC osadzania okien trzyszybowych się nie praktykuje, ponieważ nie ma to ekonomicznego uzasadnienia. 

Na co zwracać uwagę zamawiając okna trzyszybowe?

Jako producent okien wysokiej jakości marka MARK-BUD wykorzystuje wyłącznie sprawdzone profile okienne. Dotyczy to zarówno okien dwuszybowych, jak i rozwiązań z 3 szybami. Dodatkowym atutem naszych okien 3 szybowych jest zastosowanie specjalistycznych termoramek, które dodatkowo podnoszą właściwości termoizolacyjne stolarki okiennej i wpływają na jej szczelność.  Stosowane przez nas ramki gwarantują szczelność szyb okiennych przez 10 lat użytkowania.

 

 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]