Wymagana rozdzielczość ekranu min. 320px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies
Content
wielkość tekstu: A A A
 

Parapety konglomerat

Parapety z konglomeratu

Konglomerat (inaczej kamień syntetyczny) to materiał, który uzyskuje się poprzez łączenie miazgi kamienia naturalnego z żywicą poliestrową lub cementem. Parametry techniczne uzyskanego w ten sposób materiału zależą od kamienia naturalnego, na bazie którego powstał dany konglomerat.

Główne zalety konglomeratu

Choć konglomeraty różnią się co do parametrów technicznych, wszystkie posiadają te same zalety:

  • mniejsza w porównaniu z kamieniem naturalnym masa własna, dzięki czemu parapety z konglomeratu oraz blaty kuchenne nie wymagają osadzania na specjalnie wzmocnionej w tym celu konstrukcji;
  • jednorodność i powtarzalność wzorów oraz faktur, dzięki którym parapety w całym domu tworzą harmonijną całość;
  • możliwością łączenia bez spoinowego, dzięki czemu konglomerat jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych materiałów na parapety o niestandardowych kształtach oraz personalizowane blaty kuchenne;
  • możliwość naprawy uszkodzeń, która podnosi standardową żywotność parapetów i blatów z konglomeratu o kolejne długie lata.

Warszawa: Gdzie zamówić parapety z konglomeratu ?

Firma MARK-BUD od lat zajmuje się dystrybucją oraz montażem parapetów z konglomeratu. W swojej ofercie posiadamy konglomerat posiadający Atest PZH/HK/B/1. Materiał ten stanowi kombinację marmuru naturalnego (95%) oraz żywicy poliestrowej (5%) i jest przeznaczony do zastosowań wewnętrznych. Doskonale sprawdza się jako kamień na parapety wewnętrzne o dowolnych kształtach i wymiarach.

Nasze konglomeratowe parapety wewnętrzne doskonale komponują się ze stolarką okienną z PCV, jak również aluminium. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym wzornictwem.

UWAGA: rzeczywista struktura i barwa kamienia może być inna niż przedstawiona we wzorniku. Ewentualne różnice są wynikiem niemożności doskonałego odwzorowania na zdjęciu struktury kamienia, a także faktem, jako produkt w większości naturalny konglomerat zachowuje niepowtarzalną strukturę kamienia, z którego został wykonany.

Beige Marfil

Beige Marfil

Bianco Ambra

Bianco Ambra

Bianco Carrara

Bianco Carrara

Botticino

Botticino

Breccia Aurora

Breccia Aurora

Calacatta

Calacatta

Madreperla

Madreperla

Perlato Appia

Perlato Appia

Polare

Polare

Rasotica

Rasotica

Rigel

Rigel

Rosa Del Garda

Rosa Del Garda

Rosso Asiago

Rosso Asiago

Verde Tirreno

Verde Tirreno
  
Strony: 1
 
 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl
 

projekt:  |   [silnik Quick.Cms]